Studie úspor

energií


Zvyšte svojí konkurenceschopnost a zjistěte do jakých energeticky úsporných změn dává smysl investovat. Díky naší expertíze propojujeme vaše podnikatelské cíle a potřeby s návrhy v oblasti postupů, procesů a technologií. Získáte  tak podklad pro vaše rozhodování, který bude dávat smysl nejen ekonomicky, ale také technologicky environmentálně.


Zjistit více        Chci konzulta​​ci


Víte, že ...


35%

úspor energií  můžete dosáhnout díky změnám ve výrobních a provozních procesech nebo využití efektivnějších technologií.

35% - 65%

investiční podpory lze získat z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK)

do 1 roku

Návratnost  u menších projektů se pohybuje často pouze v řádech několika měsíců.


Studie energetických úspor

Identifikace energetických úspor ve vaší firmě zahrnuje nejen analýzu postupů a technologií, ale i zaměření na rychlé úspory, abychom zajistili okamžité výsledky
Technicko-ekonomické návrhy potenciálních investic vám poskytnou komplexní přehled o tom, jak vaše rozhodnutí ovlivní finanční zdraví vašeho podniku. S naší studií získáte detailní pochopení dlouhodobého dopadu těchto investic na efektivitu a udržitelnost vašeho podnikání. 
Vše je přizpůsobeno vašim specifickým potřebám, ať už se jedná o továrnu, sklad, zemědělskou výrobu nebo jiný typ objektu.

Studie také pokrývá analýzu zvýšení ekonomického efektu z fotovoltaiky díky chytrému řízení spotřeby v kombinaci s bateriovým uložištěm a výroby udržitelné  energie.

Součástí naší služby je také detailní vyhodnocení ekonomické návratnosti investic, včetně zvážení dostupných dotačních možností, které mohou dále zvýšit efektivitu navrhovaných záměrů.

Napište nám o konzultaci a vše probereme. 

​Kontaktujte nás      
Klíčové vlastnosti služby

Ušetříte čas a peníze

Zaměřujeme se na identifikaci jak rychlých přínosů, tak koncepčních řešení,  první identifikace již do 2 týdnů.

Ekonomická návratnost

Změny navrhujeme smysluplně a ekonomicky tak, aby byla zajištěna rychlá návratnost investice. To se nám daří i díky zapojování inovací.

Silný tým expertů

Máme v týmu a spolupracujeme s  experty ze všech potřebných oblastí, tedy konzultanty na různé druhy energetických řešení, finanční a dotační poradce a další.

Navrhujeme změny v souvislostech

Maximalizujeme úspory a efektivitu v oblasti energetiky tím, že vnímáme každý aspekt podnikání v souvislostech. Propojujeme obchodní model, postupy, procesy a technologie.