Indikativní návrh
přínosu fotovoltaiky

- nyní zdarma 

Exkluzivně pro klienty našeho obchodního partnera Green0meter jsme až do konce letošního roku připravili speciální akční nabídku, a to konkrétně bezplatný indikativní návrh přínosu vaší firemní fotovoltaiky.

Rozhodování o investici do udržitelné energie totiž může být komplikované, ale s tímto návrhem získá každá firma představu, zda se jí investice vyplatí. Bez ohledu na to, zda se jedná o kancelářský komplex, továrnu, sklad či jiný typ objektu nebo většího počtu objektů. Získejte představu o úsporách i vy!

 + 

Potenciální přínos fotovoltaické elektrárny vám naši experti spočítají na základě modelu se vzdálenou obhlídkou objektu. Podle profilu vaší společnosti a pár dalších informací odhadneme její výkon a úsporu nákladů, a to právě včetně emisí CO2.


​Co v rámci
indikativního 
návrhu získáte?Potenciál výkonu 
solární elektrárny v kWp (jednotka kilowatt-peak)Potenciál výroby 
udržitelné energie
v kWh/rok (zohledníme i typ  třechy objektu)


 
Potenciál úspory CO2
v tunách za rokIndikace úspory energie
v kWh/rok (zohledníme křivku vaší spotřeby)Indikace návratnosti, a to jak se zmíněnou dotací, tak i bez ní

TIP: Navíc v rámci akce máte celý indikativní návrh v základní variantě zcela zdarma, a tak za využití služby nic nedáte. Pokud vám budou náš přístup a výstupy dávat smysl, ve spolupráci můžeme dále pokračovat.


Jak probíhá vypracování 
prvního
indikativního návrhu?


1

Pošlete nezávaznou poptávku
a rovnou uvedete, jakého vašeho objektu se předmětná úspora má týkat – tedy kam plánujete nechat nainstalovat fotovoltaiku

2

Naši experti rovnou spočítají
indikativní řešení instalace fotovoltaické elektrárny, a to na základě vzdálené modelace se vzdálenou obhlídkou objektu.

3

Rozhodnete se, zda chcete
následně nechat vypracovat návrh celého řešení – postarat se můžeme i instalaci a pomoci také s dotací nebo financováním

Upozornění: Jedná se o indikativní návrh, tedy takový, který nezohledňuje zcela všechna specifika, omezení varianty. K tomu je nutná fyzická obhlídka, hlubší diskuse a porovnání více návrhů.


​Pro věřit řešení právě
od Volteonu?

1


Tým specialistů a k tomu množství dalších partnerů.

6


​Zapojených partnerských firem
na naší platformě.

12+


Let zkušeností ze všech oborů,
které jsou třeba.

54


Projektů o velikosti od 0,1 do 2 MWp pro různé firmy.


V případě zájmu
zajistíme realizaci
celého projektu
Nezávazná poptávka indikativního návrhu

Uveďte nám, kterého objektu se vaše poptávka týká (ideálně pinem na mapě, zeměpisnými souřadnicemi či adresou), a my vám zdarma vypracujeme indikativní návrh. Možnosti další spolupráce jsou na vás. Návod jak poslat polohu z mapy zde
Pokud jsou vám známa nějaká omezení omezující využití plochy objektu, na kterou chcete instalovat fotovoltaiku prosím upřesněte.
U šikmých střech uveďte sklon střechy, pokud je vám známý. Pokud neuvedete, sklon odhadneme ze satelitních snímku.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte zpracováním údajů dle GDPR.